• 24 lutego, 2008

Zmiana planów

Zmiana planów

Delikatnie musieliśmy zmienić grafik najbliższych przygotowań. Naszym najbliższym celem jest zawodowa gala WAKO PRO – Fight Festival (Finlandia, 15 marca).
Do Finlandii Łukasz jedzie jako lider rankingu swojej kategorii wagowej w Polsce oraz reprezentant naszego kraju – razem z Michałem Botkiewiczem i trenerem Tomaszem Mamulskim ekipa udaje się jaskini lwa, na 23-cią już edycję gali FIGHT FESTIVAL.

Na pewno będą to ciężkie zawody – przeciwnik Boom-Booma, Jesse Pallanto, to lider kickboxingu i boksu tajskiego w Finlandii, jedna z największych gwiazd tego kraju. Wygrał poprzednie 4 pojedynki na galach z cyklu Fight Festival, dodatkowo będzie miał wsparcie swojej publiczności. Jednak nie jedziemy do Skandynawii być tłem – chcemy udowodnić, że polskie K-1 to naprawdę europejska potęga. Przygotowania do walki trwają pełną parą, a siła rośnie. Trzymajcie kciuki!

Niestety nasza ekipa musiała wycofać się z gali Angels of Fire III, planowanej na 8-mego marca. Kariera reprezentacyjna i nominacja do walki pod flagą Polski w międzynarodowej gali – musiała tym razem wygrać, choć naprawdę gala Angels of Fire zapowiada się ciekawie i emocjonująco. Przepraszamy wszystkich (w szczególności organizatorów AoFIII) za zamieszanie, które spowodował konflikt terminów tych wydarzeń. Na przyszłość wyciągniemy wnioski, a kalendarz startów będziemy ustalać z dużym wyprzedzeniem i konsekwencją.