• 4 kwietnia, 2018

Odwołana walka na Kunlun Fight 71

Odwołana walka na Kunlun Fight 71

Odwołana walka na Kunlun Fight 71

Moja walka na gali Kunlun Fight 71 nie odbędzie się. Organizacja oraz mój przeciwnik podjęli taką decyzję po tym jak nie udało mi się wypełnić limitu wagowego. Przeciwnik nie zgodził się na % wynagrodzenia i walka została anulowana. Miał takie prawo i ostatecznie zawalczy z zawodnikiem z walki rezerwowej.

72 kg i ani grama mniej…

Przed tą walką wiedziałem już, że kolejną stoczę w wyższej kategorii wagowej, ale ciagle wierzyłem ze uda mi się zrobić 70 kg. Niestety, robienie wagi nigdy nie było dla mnie łatwe, a biorąc pod uwagę wiek, wielogodzinne loty i zmiany klimatu, tym razem okazało się niemożliwe. Waga zatrzymała się na 72 kg. Nie byłem w stanie, bez narażania zdrowia, zrobić nawet 100 g więcej.

Traktuję to jako porażkę bez wyjścia do ringu, bo walka zaczyna się o wiele wcześniej niż gong. Ja swoją przegrałem. Wiele osób wspierało mnie w przygotowaniach, wiele osób mi kibicuje. Dziękuje wam i przepraszam.

Zmiana kategorii na 77 kg

Kolejną walkę stoczę już w wyższej kategorii wagowej o czym wiem od jakiegoś czasu, ale czekałem z oficjalnym ogłoszeniem do zakończenia przygody z Kunlun.
————————————-
I’ve failed to make weight and federation decided to cancel my fight. I’m sorry, I’ve tried but I failed. I couldn’t make any kg more because of flights, climate changes and… I’m older than I was year ago.