• 15 kwietnia, 2012

Boom Boom podciągnął się w Anglii – wywiad

Boom Boom podciągnął się w Anglii – wywiad

W dzisiejszym tygodniku Miasto, można przeczytać krótki wywiad z Łukaszem Pławeckim, na temat jego wyjazdu do Anglii. Tekst z artykuł jest w środku aktualności. Zapraszamy.

Łukasz Pławecki, znany sądecki kickboxer, właśnie wrócił z Penzance (Anglia), gdzie przez 9 dni trenował w klubie TouchGloves Gym.

– Pojechałem tam aby nawiązać nowe kontakty promotorskie, podciągnąć umiejętności, nauczyć się czegoś nowego co mógłby również wprowadzić w naszym klubie (HALNY Nowy Sącz przyp. red.). Jestem bardzo zadowolony bo przez te wszystkie dni bardzo ciężko trenowałem, codziennie rano wstawaliśmy o szóstej trzydzieści na poranny bieg wzdłuż oceanu, o dziesiątej miałem prywatne lekcje techniki oraz sparingi, a wieczorem około dziewiętnastej ćwiczyłem z całą grupą ? dzieli się wrażeniami sportowiec. – Trener Nathan Kitchen nauczył mnie kilku nowych trików, których nie znałem, popracował nad moją wytrzymałością i kondycją. Po kilku dniach dostałem propozycję stoczenia pierwszej walki w Anglii oraz wzięcia udziału w reality show o nazwie Enfusion, gdzie zawodnicy trenują i walczą cały czas pod okiem kamery. Dziękuję moim sponsorom, którzy pomogli mi w wyjeździe, firmie DUET, Nitus oraz Gardbis, oraz Stefanowi Wolakowi za pomoc w nawiązaniu kontaktu w Anglii.

Przypominamy że Łukasz niedawno, bo 3 tygodnie temu zdobył Mistrzostwo Polski Seniorów w Kickboxingu Low Kick, ale jak widać nie zwalnia tempa.