• 28 maja, 2010

Bestie ze Wschodu…

Bestie ze Wschodu…

Łukasz Pławecki pojawił się w rozpisce gali zawodowej Beast of the East (12.VI.2010, Gdynia)!
Już jutro nasz zawodnik będzie walczył na gali Angels of Fire VII. Pojedynek będzie odbywał się w formule K-1 (-71 kg), a przeciwnikiem będzie fighter z Huntera Bydgoszcz, Daniel Jędrzejewski. Gala będzie pokazywana przez TVP SPORT na żywo, planowanych jest też kilka retransmisji i skrótów.

Przygotowania do tych zawodów utrudniła trochę powódź, która bardzo znacząco dotknęła rejon Nowego Sącza. Jednak nie z takimi problemami nasz góral sobie radził – nie inaczej było tym razem. Do Płocka jedziemy po zwycięstwo!

Przy okazji chcieliśmy podziękować naszym sponsorom, dzięki którym mniej martwimy się o każdy nadchodzący dzień. Firma Duet (www.duet-szafy.pl) oraz NITUS (www.nitus.pl) wspiera nas od początku roku i całej ekipie GwiazdaSportu.pl jest bardzo miło współpracować z solidnymi partnerami. Dziękujemy!

Nie zwalniamy tempa – w ostatnich dniach trwały negocjacje w sprawie udziału Łukasza na gali „Beast of the East” w Gdyni, 12 czerwca. Wszystkie szczegóły wydają się już dograne, a w oficjalnej rozpisce pojawiło się nazwisko zawodnika Halnego Nowy Sącz. Jego przeciwnikiem będzie Shemsi Beqiri, zwycięzca holenderskiego turnieju KLASH, bardzo utytułowany i mocny zawodnik z Albanii. To będzie jedna z najcięższych walk w dotychczasowej karierze Łukasza, zarazem przepustka do europejskich ringów. Liczymy na Wasze wsparcie – trzymajcie kciuki!