based on blade theme
The Spear
A straightforward multi-functional WordPress Theme
Łukasz Pławecki

O mnie

Zawodowy Mistrz Świata

zawodnik Kickboxingu, Muay Thai i K-1

Instruktor

kickboxingu, sportu i fitness

HALNY Nowy Sącz

Właściciel i trener klubu

Lukasz Boom Boom Plawecki

Swoją przygodę ze sportami walki zaczął w 2003 roku w klubie Kick-Boxer Nowy Sącz pod okiem trenera Andrzeja Śliwy. Rok później stoczył pierwszą walkę, a następnie w grudniu 2004r. zdobył Vice-Mistrzostwo Polski w Kickboxingu.

W latach 2004-2014 przeplatał walki amatorskie i zawodowe, był przez 8 lat członkiem kadry narodowej. Będąc jeszcze juniorem (17-18 lat) walczył na zawodach z seniorami, gdyż nie było wtedy jeszcze podziału na kategorie wiekowe. Od 2007r. jest sam swoim trenerem, ale przez ten okres współpracował z wieloma dobrymi trenerami z innych miast m.in. Tomasz Mamulski czy Martin Belak ze Słowacji.

 

lukasz plawecki world champion2006 roku stoczył pierwszą zawodową walkę, w roku 2013 zdobył pierwszy zawodowy tytuł (Mistrzostwo Polski), w grudniu 2016r wygrał 5-cio rundowy pojedynek o tytuł Mistrza Świata jednej z najstarszych organizacji na świecie – WKN. Walczył m.in. w takich krajach jak:  Chiny, Brazylia, USA, Francja, Finlandia, Ibiza, Niemcy, Słowacja, Łotwa, Mołdawia, Serbia i wiele innych. Toczył pojedynki dl największych organizacji na świecie: GLORY, Kunlun Fight, KOK.

0

Kategoria wagowa

0

treningi sportów walki

0

Walki amatorskie

0

Rekord walk zawodowych