• March 27, 2011

Boom Boom V-ce Mistrzem Polski!

W dniach 26-27.03 odbyły się Mistrzostwa Polski Low Kick seniorów, w których wystartowało 135 zawodników. Kategoria wagowa w której startował Łukasz była jedną z najmocniej obsadzonej (14 osób). Boom Boom jako jedyny w drodze po złoto musiał stoczyć aż 4 walki. Pierwszego dnia udało się zwyciężyć w 2 dwóch pojedynkach, które nie były łatwe. Na drugi dzień w walce półfinałowej, nasz zawodnik zostawił sporo siły i zdrowia, jednak wygrał zdecydowanie jednogłośną decyzją sędziów. W walce finałowej przeciwnikiem był Kamil Dajwłowski z klubu, który był organizatorem mistrzostw. Łukasz przegrał na punkty ale jest z siebie zadowolony, ponieważ stoczył 4 ciężkie walki, z których każda była bardzo widowiskowa. “Zmęczenie dało znać po sobie, jedna walka rano, druga wieczorem, cały dzień spędzony na hali. W dniu finałów pobudtka przed 7, jeszcze zmian czasu i godzina w plecy hehe, wyjazd na hale, walka i znów czekanie ale już tylko na finał. Bardzo ciężki ale i udany turniej” – powiedział Łukasz.