• 1 grudnia, 2009

Łukasz Boom-Boom Pławecki kolejny raz na ringu!

Łukasz Boom-Boom Pławecki kolejny raz na ringu!

Łukasz Boom-Boom Pławecki – foto.gwiazdasportu.plJeszcze nie opadły wszystkie emocje związane z galą Angels of Fire: TVP Sport cały czas puszcza retransmisje tych zawodów, w mediach pojawiają się nowe relacje i fotogalerie. A dla ekipy Halnego Nowy Sącz to już czas na kolejne zawody.

Boom-Boom wyleczył się z drobnej infekcji wirusowej, którą złapał tuż przed ostatnią walką w Płocku. Efekty choroby widać było w walce, jednak to już przeszłość. „Jestem w pełni zdrowy, silny i chętny do kolejnego starcia” – powiedział nam Pławecki. To dobry prognostyk przed sobotnią galą!

Impreza w Nowej Soli organizowana jest pod nazwą „Champ Class Fight Night”. 5-tego grudnia w walkach wieczoru odbędą się pojedynki o tytuł Zawodowego Mistrza Świata – Tomasz Makowski skrzyżuje rękawice z Patrickiem Carta, Paweł „Wergi” Jędrzejczyk – z Portugalczykiem Silvą. Oba pojedynki zakontraktowane w formule K-1, a polscy pretendenci to czołowe postaci ringów w kraju.

Przed walkami wieczoru również nie zabraknie emocji. Zaplanowany jest mecz „Polska kontra reszta świata”, a rozpiska gali jest naprawdę silna: Michał Tomczykowski, Rafał Petertil, Marcin Parcheta – to bardzo znani zawodnicy, o międzynarodowej renomie. Jest wśród nich również Łukasz Boom-Boom Pławecki – góral z Nowego Sącza zmierzy się z Niemcem, Ivo Menzzerem. Pojedynek odbędzie się w formule K-1, na dystansie trzech rund.

Bilety na galę w Nowej Soli wyprzedały się ponad miesiąc temu, w parę dni po rozpoczęciu sprzedaży. Transmisję przeprowadzać będzie na żywo regionalna telewizja TVP INFO, patronatem medialnym galę objęło KiBo.pl. Ta wybuchowa dawka kibiców i mediów, razem z najlepszymi w Polsce kickboxerami – gwarantuje prawdziwe sportowe emocje. Trzymajcie zatem kciuki za pomyślną walkę naszego zawodnika!